چای لاغری سینلس به یکی از طبیعی ترین محصولات لاغری و رژیمی در سطح جهان است . چای لاغری سینلس بدون ایجاد تغییر در شکل و ترکیب و ساخت و بافت گیاهان و با حفظ طعم و عطر و خواص خدادادی بسته بندی و تهیه میشود . در چای لاغری سین لس هیچ ماده خارجی و شیمیایی کاربرد نداشته است حتی از طعم دهنده ها و مواد نگهدارنده هم در این لاغرکننده بی رحم استفاده نشده است . کارایی بی نظیر این محصول لاغرکننده به اندازه ای فوق العاده است که غالبا نتایجی بیش از حد انتظار را برای مصرف کننده به همراه دارد . ماندگاری وزن بعد از استفاده از این محصول واقعا بی نظیر است زیرا مکانیسم عمل این لاغرکننده و چربیسوز بگونه ای است که واقعا از حجم توده چربی های اضافی می کاهد و از روش های کاذب و فریبنده ای که نتایج کوتاه و زودگذر دارند نیست . هرکدام از گیاهان موثر بر لاغری و کاهش وزن  که در چای لاغری سین لس بکار رفته است  قسمتی از فرآیند لازم برای لاغرشدن واقعی را بر عهده دارند .برای مطالعه بیشتر در این مورد کلیک کنید.

نوشته شده توسط محمود در دوشنبه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۰ |
لاغری موضعی و سریع که بدون بازگشت و بدون ضرر باشد را چای لاغری دکترسینا بسادگی به انجام میرساند این درحالی است که چای لاغری دکترسینا تمامی مجوزهای قانونی را دارد .
این محصول با مشخصات زیر قابل استعلام است :
شماره ثبت 428 
کدمحصول186
پروانه از وزارت بهداشت47/11440

دارای نشان حلال - نشان ایمنی و سلامت - نشانHACCP  بین المللی و نشان های مختلف ایزو 9001 و22000:2005   است .


توده چربی ها را هدف قرار میدهد و به همین علت به عنوان یک لاغرکننده موضعب بسیار موثر در بین داروهای لاغرکننده دنیا شناخته میشود . چون لاغری از طریق کاهش حجم و وزن توده چربی های موضعی است هر گونه تقلیل سایز و وزن بدن از این طریق همیشگی و دائمی است . نسخه ایست با طراوت از زبیعت معجزه گر که برای لاغری موضعی باسن ، لاغری ران ها ، لاغری بازو ، لاغری شکم و لاغری پهلوها کاربرد قاطع و موثر دارد .
چای لاغری دکتر سینا

1 - قابل استفاده برای چربی سوزی و لاغری موضعی .
2 - موجب افزایش سوخت و ساز و متابولیسم در بدن میشود .
3 - تحرک بخش سلولیت ها و چربی های انباشته اندام های بدن .
4 - اثرگذاری فوق العاده بر بافتهای سفت و محکم چربی های بدن .
5 - بدون کاهش آب بدن .
6 - زدودن چربی های اضافی بدن از طریق دفع .

مناسب برای افرادیکه علاقمند به رژیم های غذایی لاغری نبوده و فرصت ورزش کردن مرتب را ندارند .

* بدون هرگونه مواد آلرژی زا none comedogenic

چای لاغرکننده موضعی

مفید برای زیبایی پوست  : برخلاف سایر محصولات لاغری احساس نرمی  و کشیدگی در پوست خود خواهید داشت و پوست شما نیز همراه با کاهش چربی تقلیل سایز می دهد و پوست بدن و صورت شما جوانتر و شادابتر و سفید تر میشود و با از بین رفتن سریع چین و چروک سرزنگی را به پوست و چهره باز می گرداند .


 

09372809322  

نوشته شده توسط محمود در جمعه هفدهم دی ۱۳۸۹ |
چای لاغری دکتر سینا معتبرترین محصول لاغری ایران است که توانسته بعد از آزمایشات فراوان تمامی تاییدیه ها و نشان ها و مجوزهای وزارت بهداشت را کسب نماید . کاملا بی عارضه بوده و با ایجاد چربی سوزی وزن را واقعا کم میکند و مانند سایر محصولات آب بدن را کم نمیکند . چای لاغری دکترسینا در عرض یکماه 3 الی7 کیلو از وزن زائد شما را کاهش میدهد و این کاهش اصلا قابل بازگشت نیست . چای لاغری دکترسینا مزایای فراوانی را دارد که در توضیحات زیر به آن پرداخته شده است .
این محصول با مشخصات زیر قابل استعلام است :
شماره ثبت 428 
کدمحصول186
پروانه از وزارت بهداشت47/11440

دارای نشان حلال - نشان ایمنی و سلامت - نشانHACCP  بین المللی و نشان های مختلف ایزو 9001 و22000:2005   است .
لاغری

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است .

لاغری تضمینی و بدون عوارض جانبی


لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را آشکار سازد .


توضیحات خرید بعد از سفارش تلفنی و یا اینترنتی و دادن آدرس محصول از طریق اداره پست ارسال شده و تحویل شما داده میشود و مبلغ هنگام تحویل از شما اخذ خواهد شد . کل مبلغ با هزینه پست 28 هزار تومان خواهد بود .

راهنمای خرید اینترنتی : روی نوشته های رنگی زیر کلیک کنید و بعد از بازشدن پنجره اخذ سفارش با وارد نمودن نام استان و شهر و کلیک روی دکمه ادامه خرید در آن صفحه مشخصات کامل و آدرس را وارد کنید و دکمه ثبت نهایی سفارش را وارد نمایید .


قیمت :  25 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

09372809322    

نوشته شده توسط محمود در جمعه سوم دی ۱۳۸۹ |

در بین روشهای مختلف برای بزرگ کردن آلت تناسلی  روش بسیار کارآمد وپرطرفداری  با نام  متد تجمیع خون غنی شده  وجود دارد . در این روش از دو فرآورده کاملا گیاهی بصورت هماهنگ و برنامه ریزی شده استفاده میشود تا سیستم تناسلی در یک بستر غنی از مواد غذایی و عناصر تخصصی لازم تمامی نواقصات و نارسایی ها را جایگزین نمایند و با ارتقاء و حفظ جریان خون بر ناحیه آلت تناسلی در کمترین زمان ممکن ماندگار ترین افزایش سایز را با بالابردن طول و قطر آلت تناسلی بوجود آورد . در این متد تاکید فراوانی بر دو محصول کاملا هربال با عناوین مکمل پودرجینسینگ h-40 که پرقدرت ترین مکمل و تقویت کننده نیروی جنسی است و روغن گیاهی بیگر که از جمله معروف ترین ها و اعجوبه های افزایش خونرسانی و بزرگ کننده آلت درجهان است .

در این متد می توان با آسودگی خاطر منتظر اتمام دوره 2 ماهه و نتایج شگفت انگیز متد تجمیع خون غنی شده بود .

 این متد مشکلات نعوظ ، زودانزالی و انزال زودرس و مشکلات اسپرم را با افزایش اسپرم سازی و تقویت کلی و کامل و بدون نقص قوای جنسی به نحو احسن درمان و برطرف می سازد . بی میلی جنسی و کم بودن میل جنسی را این متد بحالت نرمال و طبیعی باز میگرداند .

شاید لازم باشد روغن بیگر را بیشتر بشناسیم  :


روغن بیگر

روغن بیگر برای رساندن خون بیشتر به موضع آلت و نیز رساندن برخی موارد لازم برای بازآوری و جوانتر سازی آلت تناسلی از طریق جذب پوستی تهیه شده است و در افزایش اندازه آلت بشکل کاملا ماندگار و همیشگی کارایی بالایی دارد . این محصول کافی است تا یکبار استفاده شود تا بتواند آثار بزرگ کنندگی خود را با قدرت تمام به اثبات برساند . رفع تنگی رگهای خون رسان به آلت با استفاده از روغن بیگر موجب میشود تا خونرسانی به آلت افزایش یابد و با این افزایش مواد غذایی بیشتری به ناحیه جنسی وارد گردد. ورود مواد غذایی فراوان به موضع جنسی و تناسلی ذخایر اندوخته شده در سلولهای آلت را افزایش قابل ملاحظه ای میدهند .وغن بیگر از ترکیب عصاره و روغن چندین نوع گیاه موثر دارئی ساخته میشود . ریشه دائمی بودن سایز در مکانیسم عمل روغن بیگر است .
مگناریکس
کاملا بدون عارضه است چون تماما گیاهی است و هیچ ماده شیمیایی در آن بکار نرفته است. خلوص گیاهی در این محصول به کمال رسیده است و دقیقا هربال و گیاهی است .
ب
یگر در گام نخست اثر خود رگهای خونرسان به آلت تناسلی را قطور تر میکند . بزرگ شدن سرخ رگهای منتهی به آلت و سیاه رگهای خروجی بشکل چشمگیری حجم تغذیه بافت آلت بالابرده  و بعد از رفع نواقص و کمبودها و احیانا آسیب های موجود قبلی ذخایر سلولی بافت را افزایش و تحریک به تقسیم سلولی و بافت سازی میکند . بافتها در اثر افزایش تعداد سلولها بوجود می آیند و موجبات بزرگ شدن آلت تنسلی فراهم میکنند . کاملا واضح و روشن است که چنین سایزی به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست و ماندگار و دائمی خواهد بود . بیگر از هیچ محرک هورمونی و شیمیایی استفاده نمی کند و تنها از آثار اعجاز آفرین روغن های کمیاب دارویی بهره میبرد .

قطر آلت همراه با افرایش طول و درازای آلت کلفتتر میشود و بهترین شرایط فیزیکی را برا ی آلت پدید میآورد که رگهای قطور و چرخون برآمده بر آن خودنمایی میکنند . روغن بیگر بی نظیر ترین برای درمان کوچکی آلت است که می توان آنرا معجزه کننده سایز نامید و هیج ایراد و نقصی در آن قابل مشاهده نیست . این محصول بطور کامل نیاز ها و سلایق مختلف در خصوص ویژگیهای مثبت فیزیکی آلت تناسلی را بنحو کاملا مطلوب تامین می نماید .

یک پک از روغن بیگر شامل دو عدد قوطی اسپری است که حداقل برای مصرف دوماه است .

خصوصیات منحصر بفرد  روغن بیگر  :

·          موضعی مصرف میشود  که هیچگونه تغییری درفشارخون وشدت ضربان قلب برخلاف ویگاریکس و...ایجاد نمیکند وحتی افرادیکه مشکلات فشار خون  چربی غیرمجاز خون وقند خون وحتی بیماران قلبی میتوانند با اطمینان کامل از آن استفاده واز اثرات مثبت آن بهره مند باشند .

·         بیماران دیابتی و قندی که  انسولین مصرف میکنند می توانند از این محصول گیاهی و موضعی برای حل و رفع مشکلات نعوظ و شق نشدن آلت استفاده نمایند .

·         رگها و مویرگ های ناحیه جنسی را تقویت کرده و بر قطر و قابلیت ارتجاع آنها می افزاید در این مرحله بجز افزایش طول وقطر مشکلات دیگر اندام وقوای جنسی وتناسلی مانند بی میلی ومشکلات انگیزشی ونیزاختلالات نعوظ را مرتفع میسازد و موجب میشود تا خون زیادی به غدد ضمیمه برسد .

·         بعلی رغم اینکه  یک بسته از روغن بیگر برای افزایش 2 الی 6 سانتیمتری کافی است و لی هیچ محدودیتی برای ادامه مصرف آن وجود ندارد زیرا بیگر دارو نیست و هیچ عارضه ای ندارد .

·           حجم  قابل توجهی از آلت تناسلی را رگهای خونی تشکیل میدهند که هرگونه رشد در آنها قطور مستقیم آلت را حجیم و قطور میکند و این تغییر فیزیکی  وضعیت پایه و ماندگار دارد و غیر قابل بازگشت خواهد بود که روغن بیگر از آن بهره مند است .

 

·           پمپاژ خون پرفشار موجب ترمیم هرگونه آسیب از نوع قابل رفع میشود و اشکالات مانع را از سر راه برمی دارد . ارگانهای جنسی با افزایش جریان خون ریکاوری و بازآوری میشوند و این نو پروری عامل اصلی تقویت کارکرد غدد الحاقی جنسی است . تقویت غدد ضمیمه باعث میشود تا سیستم جنسی و تناسلی بدون هیچ عامل محدود کننده ای به کار خود ادامه دهند .

·         با بالابردن مقدار خونرسانی در آلت حوضچه های خونی ( حوضچه ها اسفنجی آلت ) موجود در آلت تناسلی افزایش ظرفیت پیدا نموده و خون بیشتری را در خود حبس می نمایند که عمده ترین افزایش سایز به این خاصیت بستگی دارد . ( حوضچه های خونی همانند بادکنک به هنگام نعوظ خون را در خود جمع نموده و آلت حالت سختی و بزرگی به خود میگیرد ).


      برای اینکه از بیگر بهترین تنیجه حاصل شود و خون سرازیر شده به آلت مملو از مواد و عناصر لازم برای رشد آلت گردد توصیه میشود از مکمل H-40 نیز در کنار آن استفاده شود . استفاده توام این دو محصول باعث میشود تا هیچ کمبودی در رشد نبوده و نتایج بیشتری حاصل شود .برای دریافت توضیحات روی سطر زیر کلیک کنید :

توضیحات کامل مکمل H-40

...........................................................

لینک خرید روغن بیگر به تنهایی :

برای خرید روی قیمت کالا کلیک کنید .

 قیمت :   45 هزارتومان 

       
هنگام تحویل کالا بشما مامور پست مبلغ را از شما خواهد گرفت .
تماس  : 09198428966

  

.......................................


اگر خواهان خرید هردو محصول ( روغن بیگر + مکمل H-40) هستید:

 قیمت :  80 هزارتومان

       
هنگام تحویل کالا بشما مامور پست مبلغ را از شما خواهد گرفت .

09372809322

نوشته شده توسط محمود در جمعه سوم دی ۱۳۸۹ |

پودر گیاهی تقویت جنسی 

جین سینگ


تویت جنسی بصورت مداوم و برنامه ریزی شده فوق العاده در ایجاد فرهمندی و نشاط در زندگی جنسی و زناشویی مفید وضروری است.اگر این مهم جدی گرفته نشود معضلاتی نطیر اختلالات نعوط و انزال زودرس و بی میلی جنسی و عدم لذت کامل جنسی و نیز ارگاسم های سریع و ناقص رخ می نماید . در متون و کتب قدیمی چون شفا وکتب طب سنتی در تمدن های مختلف مانند طب چینی و طب کره ای و .. ترکیباتی برای این منظور آورده شده است . ترکیب پودرجین سینگ از جمله موارد موثر در طب چینی  است که طرفداران بسیاری در جای جای جهان و نیز در طول تاریخ داشته است . این ترکیب را بی اغراق اکسیر جوانی شرق می نامند زیرا به شکل بی نظیری در تقویت قوای حیاتی بدن مفید است . رفع کمخونی ، جلوگیری از ضعف اعصاب ، تقویت قوای جنسی بطور کامل و ریشه ای ، جلوگیری از پوکی استخوان و حفظ و ارتقاء تراکم استخوان ، جلوگیری از سفید شدن موی سر و تاخیر در آغاز ونیز کم کردن سرعت پیر شدن.

پودر جین سینگ

جین سینگ را گیاه جوانی مینامند چون موادی را در ریزوم های ریشه خود انباشته میکند که تاثیرات معجزه آسایی بر انسان میگذارد. رفع ضعف عمومی بدن واثر آرامش آفرین آن بر اعصاب وروان در کنار خاصیت بهبود بخشی ترمیم وتکثیر سلولی وتقویت پایه ای قوای جنسی ناهنجاری های غده تیروئیدو نیزدرمان آسم آنرا به غذا وداروئی کامل مبدل ساخته است تحقیقات نشان میدهد پیری وسفید شدن مو را بطرز کاملا موثر به تعویق میاندازد وحرارت وشوق مقاربت را در مردان وزنان افزایش میدهدولی اصلی ترین مورد مصرف آن در درمان قطعی انزال زودرس وشلی کمر مردان است. جین سینگ از کمیاب ترین وگرانقیمت ترین گیاهان داروئی است .بی شک هیچ گزینه ای را موثرتر ایمن تر وقوی تر از آن مپندارید. آیا میدانید این ترکیب کلکسیونی از خواص فوق العاده وبسیار هدفمند را از دامن طبیعت بشما هدیه میدهدکه جین سین یکی از آنهاست؟. تنها بخشی از خاصیت آن به تقویت نعوظ ورفع انزال زودرس ختم میشود. وبرای یک دوره ۴۰روزه طراحی شده است وهرشب باید بصورت منظم مصرف شود.این محصول با بهره گیری از گیاهانی از دل طبیعت هوشمند بر آینده جنسی شما تاثیر مثبت گذاشته وقدرت وتوان زندگی وجوانی را بشما انتقال میدهد .خصوصیات مهم آن بگونه ایست که به محض مشاهده علائم ضعف وخستگی وکمبود مواد غذایی در اندامهای تناسلی وقوای جنسی به مبارزه بر خواسته وقوام وجوانی ونشاط را باز میگرداند.

طریقه مصرف : در یک کیلو عسل خالص حل کرده وروزانه دو نوبت نوش جان فرمایید.

قیمت : ۳۵هزارتومان

برای خرید پستی کلیک کنید

............................................................................

افزایش دهنده اندازه الت تناسلی مرد

روغن بیگر

الت تناسلی


امروزه روغن های گیاه جهت بالا بردن جرم و حجم الت تناسلی بیشترین طرفداران را بخود اختصاص داده اند . روغن افزایش اندازه آلت مردانه لانگر بدون اینکه از عوارض مشابه های خوراکی برخوردار باشدبا عملکردی فوق العاده می تواند به مقدار قابل توجهی بدون زحمت و اتلاف هزینه بر سایز و اندازه اندام تناسلی بیافزاید . در این محصول هیچ هورمون و ماده شیمیایی بکار نرفته است . عملکرد مبتنی بر افزایش میزان خونرسانی به الت بزرگترین امتیازی است که لانگر در خود دارد . وقتی که موضع خون بیشتری در یافت میکند و این قابلیت را درخود می یابد تا مقداری حد اقل دوبرابر نسبت به قبل از خون را در هنگام نعوظ در خود حبس نماید بی تردید با انباشت مواد غذایی بمراتب بیشتری آماده افزایش ایز است . مداومت در حفظ این حالت در طول مدت 40 الی 60 روز تنها با استفاده از یک بسته لانگر موجبات بزرگ شدن در طول و قطر را فراهم می آورد . با لحاظ این نکته که تمامی داروهای پمپاژکنده خون به الت خوراکی یا تزریقی هستند و با ایجاد فشار مضاعف بر قلب این عمل را میسر میسازند و عوارض بسیار بالایی دارند ولی لانگر غیر خوراکی است و بصورت موضعی مصرف میشود و هیچ عارضه ای در آن وجود ندارد . وقتی مصرف کننده در انتهای دوره با افزایش حداقل 1.5 سانتیمتر و حداکثر 3 سانتیمتر مواجه میشود علاقه ای غیر قابل وصف برای ادامه مصرف و افزایش بیشتر پدید می آید که بموجب گیاهی بودن این محصول هیچ منعی برای ادامه مصرف آن وجود ندارد .

قیمت : ۴۵ هزار تومان

 برای خرید پستی کلیک کنید

 تصلب زدایی از عروق تناسلی ضمن اینکه افزایش قطر را در رگهای خونی روی الت تناسلی مرد ایجا میکند نعوظ را  نیز تحت تاثیر قرار داده و نعوظی کامل و قوی را موجب میگردد .با پیشرفت علمی وتکنولوژیک رجوع به طبیعت و داروهای گیاهی بقدری در بین افراد آگاه و تحصیل کرده افزایش یافته است که دیگر تقاضای چندانی برای مشبه های شیمیایی وجود ندارد . افتخار لانگر در داشتن فرمولی کاملا گیاهی است .توضیحات بیشتر

برای دریافت توضیحات بیشتر کلیک کنید.

...........................................................................

زودتمام شدن مردان  و مشکلات نعوظ و انگیزش جنسی

راست نشدن الت تناسلی در سنین مختلف دلایل گوناگونی دارد . خیلی ها از انزال زودرس و زود تمام شدن مرد مینالند. احتباس خون در درون الت تناسلی بهنگام تحرک جنسی موجب بزرگ شدن الت و سفت شدن الت مرداست  این شق بودن در حین مقاربت باید حفظ شود و بعد از انزال و رسیدن به حالت ارگاسم با دریافت پیام از مغز به سستی می گراید و الت به حالت عدم نعوظ بر میگردد. افسردگی روانی و نیز ضعف قوای جنسی از دلایل عمده بروز اختلالاتی از قبیل عدم ایجاد نعوظ ، عدم تداوم وحفظ نعوط یا بعبارتی شل بودن الت هنگام تحریک کامل و مقاربت ، نعوظ درناک و برخی وارد مشابه دیگر که رضایت جنسی را در دو سوی ارتباط از بین برده و لذت مقاربت را به افسردگی و شرمندگی و احساس ضعف و عدم اعتماد بنفس مبدل می سازد . گاهی بی میلی جنسی و نعوظ بی کیفیت نشان از ضعف غذایی و ناشی از عدم جایگزینی عناصر و مواد مصرف شده در طول عمر جنسی است که سریعا باید با محصولاتی نظیر آنتی اینپوتنسی و یا پودرجین سینگ  پوشش داده شود . گاهی این ضعف ناشی از افراط و مبادرت به خودارضایی است که حتما باید مورد توجه قرار گیرد . اختلالات نعوط در ایام میانسالی امری بسیار شایع است ولی نباید به حال خود رها شود . شاید مردان کهنسالی را که هنوز بفکر تجدید فراش و ادامه حیات جنسی هستند را دیده باشیم . علاقمندان به چنین وضعیتی باید حتما بفکرتقویت مداوم قوای مقاربتی وجنسی خود باشند .  آنتی اینپوتنسی با یک ترکیب قدرمند و بی نظیر گیاهی دو کارکرد عمده و موثر دارد .
1- ایجاد نعوظ سریع و پرتدوام و قوی و افزایش لذت جنسی  بصورت آنی و بلافاصله پس از مصرف آنتی اینپوتنسی .
2- تقویت بنیادین و آثار مثبت در درازمدت و جلوگیری از افول قوای مردانه با استفاده از ترکیبات گیاهی موجود در آنتی اینپوتنسی.
3- کنترل و رفع کامل انزال زودرس  و این قابلیت بشکلی افسانه ای و شگفت آور است که افراد  دارای مدت جماع زیر 3 دقیقه هستند با مصرف این محصول می تواند مدت زمانی تا 10 دقیقه را تجربه نمایند . واین شاما انزال زودهنگام با منشاء عصبی و روانی و نیز ضعف بنیه جنسی میشود.
آنتی اینپوتنسی مزیت دیگری هم دارد و آن اینکه با مصرف 40 عدد از این محصول دیگر نیازی به مصرف محصولات دیر تا 10 سال آینده نخواهد بود . (آنتی انپوتنسی در بسته بندی های 500عددی تولید میشود و تعداد درمانی آن 40 عدد است که در پک های بهداشتی توزیع میشود) .
آنتی اینپوتنسی  یک محصول کاملا مطمئن و موثر است که در مقایسه با سایر مشابه های خود بصورت کاملا غیر قابل مقایسه درمقام اول قرار دارد .توضیحات بیشتر را مطالعه فرمایید.

قیمت :۴۶ هزار تومان

شامل ۴۰ عدد کپسول

برای خرید پستی کلیک کنید

داروی گیاهی زودارزایی

نوشته شده توسط محمود در پنجشنبه بیست و یکم خرداد ۱۳۸۸ |
ممکن است احساس کنید که میل جنسی شما کم  یا کم رنگ شده است. یا مواردیکه که قبلا برای شما لذت آور بوده اکنون ناراحت کننده به نظر می آید.و مضطرب در باره سلامت جنسی خود هستید. خیلی از زنان و مردان دچار مشکلات جنسی درمراحلی از زندگی خود می شوند. با تخمین هایی حدود ۴ نفر از ۱۰ نفر یک نگرانی جنسی حداقل تجربه کرده اند. در علوم پزشکی این به عنوان ناتوانی جنسی  شناخته می شود. ناتوانی جنسی  دلالت بر مشکلات مزمن یا عود کننده در مصاف با یک یا بیشتر از پاسخ های جنسی می باشد. اگر این اظطراب تاثیر منفی بر ارتباط شما با همسرتان داشته باشد باید کاری انجام دهید.اگرچه مشکلات جنسی در ارتباط با ناتوانی جنسی وضعف جنسی  ، انزال زودرس و مشکل راست نشدن کامل و قوی آلت مردان و یا کوچکی آلت  و یا موارد دیگری مانند کم طاقتی آنها قابل درمان هستند. ارتباط دادن دلواپسی های خود و فهم کالبد شناسی و فیزیولوژی طبیعی پاسخ های بدن به میل جنسی قدم های مهمی است به طرف دوباره بدست آوردن رضایت جنسی .دلواپسی جنسی  با هر سنی اتفاق می افتد .

اگر :

- زود تر از زمان مطلوب انزال اتفاق می افتد و موجب نارضایتی همسر میگردد.

-  میل جنسی در شما کم یا وجود ندارد.

- بعد از هربار نزدیکی مدت زمان زیادی برای کسب قدرت وتوان سابق برایتان نیاز است .

-  شما با فعالیت جنسی برانگیخته نمی شوید یا علیرغم میل جنسی برانگیخته نمی شوید.

-  شما نمی توانید به ارگاسم و اوج لذت جنسی برسید.

- آلت در زمان نعوظ شق پذیری سابق را ندارد و زود شل میشود .

  -شما دارای درد در زمان تماس جنسی هستید

 پس باید علت آن را در روزها ، ماهها و سالهای قبل جستجو کنید که از قوای جنسی فقط استفاده کرده اید وآن را تقویت ننموده اید . فعل و انفعالات هورمونی ، عصبی و حرکتی افراد در حین مقاربت نیازمند برخی عناصر است که با اینکه بسیار کم مورد استفاده قرار میگیرند ولی وجود آنها حیاتی و تعیین کننده است . باید برنامه ای برای جاگزینی آن در طول مدت  از ازدواج تا ... داشته باشید. داروهای شیمیایی برای این قسمت جدای از تاثیرات  بی شک فردرا دچار عوارض میکند ولی مکمل های پرقدرت ، ارزشمند و کارا مانند پودرجینسینگ که چندین هزارسال است که توسط اطباء تجویز میشود و آزمایش پس داده هستند بهترین گزینه یش رو است و یا کپسولهای آنتی اینپوتنسی. افراد مبتلا به خود ارضایی و  .... هم برای رهایی از ضعف مفرط ومزمن میتوانند انرژی خود را جایگزین کنند تا هم سلامت جسمی و هم سلامت جنسی خود را تاحدود امکانپذیری بازیابی نمایند.

ویگاریکس بهترین داروی درمان جنسی

کرم لارگو جهت بالابردن اندازه آلت

بهترین راه بزرگ کردن آلت مرد

نوشته شده توسط محمود در چهارشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۸۸ |

بدون شک آنتی اینپوتنسی با کیفیت ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین محصول برای ایجاد دیر انزالی ورهایی از انزال زودهنگام و یا زود ارضایی استکه در طول سالهای کتماد ی توانسته با تکیه بر عملکرد واقعا اثر بخش خود هویتی بی مثال در دنیا برای خود دست وپا کند .  بهره گيري از ترکیب قوي کاملا گياهي موجب افزايش قابل ملاحظه زمان انزال و نعوظ یا اریکشن (مدت زمان شق شدن آلت ) وافزایش لذت جنسي شده و موجب افزايش رضایت جنسی همسر در شريك جنسي ميشود .شاید شما هم مانند همه پی برده اید که از مقاربت دیگر مانند شالهای اول بلوغ لذت نمی برید . دلیل کاهش میل جنسی و کم شدن لذت جنسی نشانه ای از تخلیه برخی عناصر مهم ولی کم مصرف در متابولیسم جنسی است .آنتی اینپوتنسی بدون تعارف در مدت کمتر از بیست ۲۰ روز این مواد را بطور کامل جایگزین مینماید و غدد ضمیمه جنسی و اعصاب تناسلی را بازآوری و آماده بکار میکند . حاصل این فرآیند بازگردانده شدن نشاط و نیروی جنسی جوانی است .نعوظ کامل وپایدار که در زبان عامیانه به آن راست شدن آلت هم میگویند از مشکلاتی است که بسیار آسان و بی دردسر با مصرف آنتی اینپوتنسی حل و رفع میرسد . افزايش دهنده و بهبود نعوظ آلت . حجيمتر و قطورتر كردن موقتي آلت البته بشر ط استفاده توامان با روغن بیگر که از بهترین بزرگ کننده های طبیعی آلت است براي داشتن رابطه اي شيرينتر و نزديكتر . اگر مایل به دریافت توضیحات بیشتر هستید بر روی ادامه مطلب کلیک کنید .

مرجع کامل علل و درمان مشکلات جنسی

بهترین راه بزرگ کردن آلت مرد

ناتوانی جنسی وضعف جنسی 

طلسمات و مهره مار

نوشته شده توسط محمود در پنجشنبه بیستم فروردین ۱۳۸۸ |
50 الی ۶۰طلاق خانواده ها به علت مشکلات واختلالات جنسی است که در بيش از 30 درصد از هر دو جنس شايع است  .کاظم فروتن در سومين کنگره سراسري خانواده و سلامت جنسي که بدون حضور هيچ يک از مسوولان دولتي در مرکز آفرينش هاي فرهنگي هنري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان افتتاح شد، با اعلام اين مطلب افزود: حدود 30 درصد زنان و مردان در زندگی زناشویی از اختلالات جنسي هستند.( مشکلات جنسی زنان علل و راهکارها )زودرس در مردان و بي ميلي جنسي در زنان شايع ترين اختلالات جنسي است که متاسفانه بسياري از خانواده ها از وجود اين مشکلات آگاهي ندارند و همين امر موجب مشاجرات و اختلافات خانوادگي شده که در نهايت به طلاق منجر مي شود.
وي افزود: متاسفانه براي مشکلي به اين گستردگي هيچ برنامه اي در کشور وجود ندارد و هيچ دستگاه يا شوراي کشوري براي کنترل آن نداريم در حالي که براي مساله اي مانند ديابت که حداکثر 7 درصد مردم جامعه را متاثر مي کند اين همه برنامه و شوراي کشوري داريم. وي گفت: حتي در مورد ديابتي ها هم حدود 30 درصدشان به علت همين بيماري دچار ناتواني و اختلال جنسي مي شوند، اما در درمان ديابتي ها به همه مسائل توجه مي شود؛ جز درمان مسائل و مشکلات جنسي. روتن ادامه داد: راه حل اساسي براي کنترل اين معضل بزرگ اجتماعي در مرحله اول تشکيل شوراي ملي سلامت خانواده است که بتواند برنامه ريزي هاي لازم براي کنترل اين اختلالات در سطح کشور انجام دهد، بايد آموزش هاي خانواده ها قبل و حتي بعد از ازدواج اجباري شود. ي گفت: براي درمان افراد دچار اختلالات جنسي نيز تشکيل کلينيک هاي سلامت خانواده در تمام استان هاي کشور لازم است ؛ در حالي که اکنون فقط يک کلينيک از اين نوع در تهران داريم.وي ادامه داد: آموزش هاي جنسي بايد از سنين پايين تر در مدارس و با توجه به مسائل و نيازهاي هر سن انجام شود تا به انحراف منجر نشود، در صورتي که اگر برنامه مدوني براي آموزش مردم در مورد مسائل جنسي با رعايت اصول فرهنگي و مذهبي داشته باشيم و اين موضوع را تمام دستگاه هاي مسوول درماني ، فرهنگي و اجتماعي جدي بگيرند مي توانيم بسياري از اين مشکلات را در جامعه کم کنيم.وي گفت: متاسفانه بي توجهي به اين مسائل موجب افزايش سالانه 17 درصد طلاق در جامعه شده است و آمارهاي مختلفي که در مورد نسبت ازدواج به طلاق بيان مي شود، نشان دهنده اين است که بين 10 تا 20 درصد ازدواج ها در کشور به طلاق مي انجامد.

مرجع کامل علل و درمان مشکلات جنسی

مشکلات جنسی وزناشویی

بهترین راه بزرگ کردن آلت مرد

رفع زودانزال شدن

 

نوشته شده توسط محمود در چهارشنبه نوزدهم فروردین ۱۳۸۸ |
مردان از کوچکی آلت تناسلی شان در هراس اند حال آنکه طول معمول آلت تناسلی ( آناتومی آلت ) در زمان تحریک کامل بین 11 تا 15 سانتیمتر است و نیز اختلال در نزدیکی زمانی پیش می آید که طول آلت پس از تحریک کامل کمتر از 5 سانتیمتر باشد.طبقه بندی های آلت از لحاظ سایز و اندازه  زمانی که عضلات آلت تناسلی زن بتواند آلت مرد را در بر بگیرد دیگر مشکل طول وجود نخواهد داشت.به یاد داشته باشید که در حالت عادی آلت تناسلی نمی توان طول آن را پس از تحریک پیش بینی کرد چرا که ممکن است آلتی کوتاهتر بیشتر تحریک شود و بسیار بزرگتر شود.
برای  مردان جهان ، آگاهانه یا ناخدآگاه ، آلت یکی مهمترین مسایل است . و از همان ابتدای کشف این عضو سوالی که به ذهنشان خطور می کند اینست که : "آلت من یه کم کوچیک نیست؟" و از آن به بعد در شرایط مختلف این آرزو را می کنند که ای کاش آلت من کمی بزرگتر بود! علی رغم تاکید کتاب های مختلف بر این نکته که اندازه آلت مهم نیست و نیز اینکه زنان به خاطر اندازه آلت جذب مردان نمی شوند ، باز هم این تفکرات ادامه پیدا می کند. 
می بایست مردان درک درستی از اندازه آلت داشته باشند . آلت مردانه در حالت شل اندازه ای بین 5/8 سانتیمتر تا 5/10 سانتی متر دارد. باید در نظر داشت که عواملی مثل سردی هوا و شنا کردن بر اندازه گیری تاثیر می گذارد .
البته تفاوت اندازه در آلت مردان واقعیت دارد ولی این تفاوتها مثل تفاوت در اندازه دست یا پای افراد می باشد و در قدرت باروری فرد تاثیر نخواهد داشت . نکته دیگر اینکه بیشتر افراد فکر می کنند که افراد قد بلند و قوی هیکل آلتهای بزرگتری دارند، ولی این تفکر با توجه به بررسیهای انجام شده غلط است.

اندازه آلت در حالت نعوظ یا نعوز (نعوذ نعوض ) چه قدر باید باشد ؟
کسانی که کوچکترین اندازه ها در حالت عادی را دارند تا 100% در حالت نعوظ افزایش سایز پیدا می کنند و این در حالی است که افراد با آلت بزرگ حداکثر تا 75% افزایش اندازه پیدا می کنند . با این پیش زمینه مقدار متوسط طول آلت نعوظ یافته در جمعیت مردان بین 15 تا 18 سانتیمتر خواهد بود .
نکته مهم دیگر که شاید بیشتر مردان به آن توجه نمی کنند اینست که واژن زنان طوری ساخته شده که خود را با هر اندازه آلت مردانه مطابقت می دهد . طول واژن در زنی که تا به حال بچه دار نشده و از لحاظ جنسی تحریک نشده، 5/7 سانتیمتر است ( این اندازه در زنانی که بچه دار شده اند اندکی متفاوت است ) . این اندازه در حالت اوج تحریک جنسی به 10 سانتیمتر می رسد . پس با توجه به اینکه طول آلت مردان در حالت نعوظ به ندرت کمتر از 10 سانتیمتر می باشد، آلت مرد به طور کامل واژن زن را پر خواهد نمود .

اوج لذت جنسی یا ارگاسم تعریفات واختلالات و درمان

انزال زودرس و زودارزایی

بهترین وکارآمدترین روش بزرگ نمودن آلت

نوشته شده توسط محمود در چهارشنبه نوزدهم فروردین ۱۳۸۸ |

جالب است بدانید

مقاله تحلیلی
-
هموطن-عبدالله شهریوری-هفته پيش ، نکته هایی چون : بارگذاری سریع صفحات معرفی کالا جهت تسهیل و تسریع دسترسی آنلاین خریداران به کالاهای قابل فروش سایت ، تمرکز بر روی اهداف و تدوین برنامه ریزی تجاری قوی ، مورد بحث قرار گرفت . در این شماره نیز ، نکات چهارم تا نهم را معرفی می کنیم .

نکته چهارم : نرم افزار تجارت الکترونیک تاجر پسند
همواره نرم افزاری را انتخاب کنید که مدیریتی آسان داشته و امکان تمرکز شما را بر روی هسته فعالیتهای تجاریتان فراهم سازد .
این نرم افزار نیازهای تجاریتان را برآورده می سازد . راه حل تجارت الکترونیک ، نرم افزاری را باتوجه به نیاز، امنیت و انعطاف پذیری آن انتخاب می کند .
روی راه حلی سرمایه گذاری کنید که نه تنها نیازهای فعلی شما را برآورده می سازد بلکه برای نیازهای آینده تجاری خود نیز بتوانید از آن استفاده کنید .برنامه های مدیریت سایت های تجارت الکترونیک زیادی امروز در دسترس هستند. سعی نکنید در این راه ارزان ترین نرم افزار را انتخاب کنید.
سعی کنید بهترین نرم افزاری که نیازهای مخاطبان شما را در خرید راحت یاری می کند ، انتخاب کنید. یک نرم افزار خوب باید :
1-امکان مدیریتی خوب و راحتی را به صورت انلاین بر روی سایت تجارت الکترونیک بدهد
2-امکان خوبی برای تولید فروشگاه های مختلف با زیرمجموعه های دیگر داشته باشد
3-سبد های خریدی که تعریف می شود ، قابل مدیریت شدن باشد
4-با سرویس های اعتباری جهانی مانند WWW.CCNOW.com به خوبی قابل ارتباط باشد
5-هر نوع تعریف کاربر پسندی را در صورت نیاز شما ، بتواند براورده کند .

نکته پنجم : یک فروشگاه اینترنتی متفاوت ایجاد کنید .
خاطرات بصری ماندگاری بیشتری نسبت به خاطرات نوشتاری دارد. اسمی که برای سایتتان انتخاب می کنید برای موفقیت شما در تجارت آنلاین اهمیت بسزایی دارد . از طریق ایجاد یک فروشگاه الکترونیکی که با خواسته ها و ناخواسته های هر کدام از مشتریانتان مطابقت دارد بازخورد فروشگاهتان را افزایش دهید . البته نامی مثل www.ketabmetab.com نام خوبی نیست .
چرا که یک اصطلاح فارسی را در دامنه به کار بردید که معلوم نیست برای کاربر خارجی قابل فهم باشد یا نه .
مشتریان خود را بهتر بشناسید وطراحی آرمهای بی نظیری با استفاده از ترکیبات رنگی جالب ، طرح بندی سایت، و طراحی لوگو را در برنامه کاری خود قراردهید . جذابیت اسم دامنه شما هم می تواند نقش مهمی در مارک فروشگاه آنلاین شما داشته باشد .
برای کسب موفقیت در اینترنت ، درایجاد یک ذهنیت مثبت برای مشتریانتان متفاوت باشید (البته مبهم نباشید )

نکته ششم : فروشندگان فعال خود را قوی سازید
ابتدا برای جذب مشتری اهداف خودرا تبلیغ کنید .فروشگاه اینترنتی خود را به صورتی طراحی کنید که یک بازدید کننده ، زمانیکه فروشگاه شما را ترک می کنداز خصوصیات کالاهای شما با خبر باشد حتی اگر تمایلی به خرید آنها نداشته باشد .
برای روشن شدن موضوع فرض کنیم که شما فروشنده آنلاین گل به خصوصی مانند رز قرمزتازه هستید فروشگاه آنلاینتان را طوری طراحی کنید که وقتی بازدید کننده فروشگاه شما را ترک می کند از ویژگی کالای شما باخبر باشد هر چند که ممکن است بخش گلهای رز قرمز را ندیده باشد.
بنابراین هر زمان که او بخواهد گل رزقرمز بخرد به احتمال زیاد سری هم به فروشگاه آنلاین شما می زند .
از اولین خدمات در فروشگاه اینترنتی شما مشخص کردن بهترین کالا و خدماتتان است .

نکته هفتم : نگذارید که مشتریانتان شما را فراموش کنند
مدیریت روابط با مشتری ( CRM : CU STOMER RELATIONSHIP MANAGEMEN ) دردرجه اول اهمیت قراردارد ، به ویژه زمانیکه شما در تلاش برای ایجاد حداقل سقف مشتری پایدار هستید . روشهای تازه ای را برای اطلاع رسانی به مشتریان قبلی در خصوص محصولات جدید و آخرین بروز رسانی سایت برگزینید . راه حل انتخابی شما برای تجارت الکترونیک باید قواعدی برای یکپارچه سازی فرایندهای CRM ( مدیریت روابط با مشتری ) داشته باشد .
روشهای ارتباطی جدیدی را برای ارتباط با مشتریانتان اتخاذ کنید . رضایت مشتریان برای ایجاد فروشی ثابت موفقیت شما را در فروش آنلاین تضمین می کند.
با اجرای بازاریابی هوشمندانه حضور خود را در اینترنت احساس کنید . بهینه سازی برای موتور جستجو (SEO) را در سایت خود اجرا کنید. بهینه سازی یعنی ان که کاری کنید تا سایت شما در موتورهای جست و جوی مشهور وب مانند یاهو و گوگل ، شناخته شود.
برای این کار باید جنس های بیش تر ، تنوع بیش تر و امکان حضور بیش تری را برای کاربران وب مهیا کنید. کلمات کلیدی مناسبی را به نسبت موضوع صفحات سایت خود ، در تگ های سورس صفحه قرار دهید .
اکثریت خریدارانی که از سایت شما بازدید می کنند آنرا در میان سه یا چهار صفحه اول نتایج جستجویافته اند . می توانید برای اینکار از شرکتهای متخصص بازاریابی و SEO استفاده کرده یا اینکه خودتان بازاریابی اینترنتی را انجام دهید . با وب سایتهایی که تمامی خدمات و محصولات را دراینترنت ارائه می دهند همکاری کنید. این به افزایش حضور شما در محیط وب برای ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو و همچنین ازدیاد مشتریانتان کمک می نماید .
جذب مشتری تنها از طریق یک بازاریابی زیرکانه حاصل می گردد .

نکته هشتم : اجرای عملیات پشتیبانی قوی
حیات فروشگاه آنلاین شما در گرو عملیات پشتیبانی قوی است . زمانی را برای بررسی عملیات پشتیبانی که توسط نرم افزار تجارت الکترونیک ارائه میشود اختصاص دهید . طرحهایی از قبیل فرایند مدیریت کالا ، فرایند کارت اعتباری ، سیستمهای گزارشگیری و مانند اینها اولین قدم برای اینکار خواهند بود. کلیه عملیات پشتیبانی به دقت ، میزان وارائه سریع اطلاعات برمی گردد. راه حل انتخابی شما برای تجارت الکترونیک قدرت شما را برای عملیات پشتیبانی مشخص می کند.
سیستمهای ناقص پشتیبانی ، یک عامل تهدید کننده برای عملیات تجارت الکترونیک شما به حساب می آید . پیش از شروع تجارت ازقدرت سیستم پشتیبانی خود مطمئن شوید . اگر خریدی از سایت شما صورت می گیرد و شما نتوانید جنس مورد نظر را تهیه و به ادرس خریدار ارسال کنید در زمان مورد نظر ، این مسالبه در بازگشت دوباره خریدار به سایت شما ایجاد خلل می کند.
سایت های بزرگ ، حتی برای نوع بسته بندی – زمان دقیق ارسال و ارائه هدیه به مشتریان خود در زمان تحویل کالای ان ها ، برنامه های خاص دارند . باید به این مسائل در تجارت الکترونیک خود توجه کنید.

نکته نهم : سریعتر و بهتر یاد بگیرید.
هر فردی ممکن است اشتباه کند ، اما تصور اینکه خود را از رقبا مخفی کنید و این فرصت را به آنها دهید تا از خلاءهای موجود در برنامه شما سوء استفاده نمایند یک خود کشی محض و عامل تهدید کننده ای برای موفقیت شما در اینترنت است .
همواره یک ارزیابی بیطرفانه در مورد تجارت آنلاین خود داشته وآمادگی پذیرش اشتباهات خود را داشته باشید .
هنر پذیرش اشتباهات خود رافرا گیرید و آنها را برطرف سازید پیش از انکه رقبای شما از این اشتباهات مطلع گردند .
تجارت یعنی سرعت . سرعت برای یافتن اشتباهات و رفع آنها ضروری است . شما باید سریعتر از رقبایتان نقاط ضعف و اشتباهات خود را بیابید وآنها را کاملا برطرف سازید .
اگر مشاهده می کنید که در فروشگاه فروش کتاب ، کتب داستان از خریداران کمی به نسبت کتابهای درسی برخوردار است و تمایل مقطعی و زمانی کاربران سایت ، به خرید کتاب های درسی بیش تر است ، و این مسئله در پایگاه های وب مشابه رقبا نیز به نوعی قابل فهم است ، تعداد عرضه کتاب درسی را در افزایش داده و حداقل 20 درصد کل آگهی های تبلیغاتی پخش شده روی ایندکس سایت را به معرفی این بخش اختصاص دهید .
یعنی به قول متخصصان مدیریت ، سازمان الکترونیکی یادگیرنده e-learner organization راه اندازی کنید. منعطف بودن در این مسئله ، خیلی وابسته نکته پنجمی است که در ابتدای مطلب اظهار کردیم

جالب است بدانید

نوشته شده توسط محمود در شنبه هجدهم خرداد ۱۳۸۷ |

جالب است بدانید

چگونه در بازاریابی الکترونیکی موفق باشیم ؟

مقاله تحلیلی-هموطن-عبدالله شهریوری- امروزه ، بازاریابی الکترونیکی ، نقش مهمی در ارتقای کسب درآمد از طریق روش های دیجیتالی دارد و توجه به اصول و منطق های تجربی آن ، اثر بخشی مطلوبی را برای صاحبان سایت های اطلاع رسانی اینترنت ایجاد کرده است .

شما در این سلسله مطالب ، یک تئوریسین و تحلیل گر بازاریابی الکترونیکی نخواهید شد . اما ، می توانید ذهنیت خوبی در مورد روش های گسترش کسب و کار از طریق مدیریت بازاریابی الکترونیکی کسب کنید .

نکته های 10 گانه ای که در روزهای آینده در کنار معرفی سایت های برتر بازاریابی الکترونیکی ارائه خواهد شد ، قطره ای کوچک از دریای بی کران ناگفته هایی از دنیای وب است . همان طور که در سلسله مقالات تجارت الکترونیک در روزهای قبل خواندید ، حصول به یک e-commerce مولد و مداوم ، جز با یک درک صحیح از ظرفیت های روز ، غیر ممکن به نظر می رسد و این بازاریابی الکترونیکی است که ستون های تجارت الکترونیک را هم چنان استوار نگه داشته است .

مقدمه

در ابتدابایستی با مفهوم بازاریابی آشنا شویم. اگر شما دانشجوی یکی از رشته های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات باشید ، خواهید دید که دوره های مطرح شده در این رشته های جدید آی تی مدار ، تا حد زیادی وابسته به دوره های سنتی اما با رویکرد جدید رشته های اقتصاد ، بازرگانی ، انفورماتیک و غیره است . بنابراین در بحث بازاریابی الکترونیکی نیز نیازمند دانستن اطلاعاتی درباره مفهوم بازاریابی هستیم .

یافتن یک بازار و شناسایی توان مندی های بالقوه و بالفعل آن به گونه ای که بتواند اثر بخشی کاری ما را در یک بازار با مصرف کننده های مختلف ، افزایش دهد ، در معنای کلی بازارایابی خلاصه می شود .

بازاریابی امروزه به عنوان یکی از شاخص های مهم در ارتقای اثر بخشی شرکت ها و موسسات بازرگانی و صنعتی در بازارهای داخلی و جهانی شناخته شده است . اصولا بازاریابی بر اساس ان چه فیلیپ کاتلر استاد به نام بازاریابی معرفی می کند از قبل از طراحی محصول تا مراحل بعد از فروش ادامه دارد.

بازاریابی (Marketing) را مدیریت بازار می دانند و نخستین وظیفه مدیر بازاریابی یک مجموعه اقتصادی را " ارزیابی فرصت ها و تهدیدهای بازار (Market) " تلقی می کنند. بر همین اساس در بازاریابی جدید که امروزه با نام بازاریابی الکترونیکی یا بازاریابی تحت وب (E-Marketing) شناخته شده است ، اساس تفکر یا هدف واقعی دکترین بازاریابی سازمان ، مبتنی بر ارضای نیازها و خواسته های مشتریان به عنوان مخاطبان اصلی سازمان به شمار می اید. یعنی مدیریت بازاریابی همان مدیریت تقاضا است.

ایجاد تقاضا و مدیریت ان بحث گسترده محافل اقتصادی و صنعتی دنیا است که نمونه های موفق ان را می توان در شرکتهای چند ملیتی کره و چین و ایالات متحده به وفور مشاهده کرد. قطعا هر مجموعه ای که بتواند نیاز سنجی صحیحی صورت بدهد و این نیاز سنجی را هدایت کند تاثیرات شگرف بازاریابی هوشمند را در درآمد سالانه مشاهده خواهد کرد.

امروزه بهترین شکل بازاریابی را بازاریابی از طریق روشهای غیر کلامی تعریف می کنند که بالطبع یکی از بهترین روش های چنین مارکتینگ خلاقی : بازاریابی مبتنی بر وب است. این مقاله بدنبال ارائه شیوه های علمی و کلاسیک و تئوری در مورد اصول بازاریابی الکترونیکی و تدوین بیانیه خاصی برای ان نیست .

بلکه ذهن خوانند را به نکاتی توجه می دهد که می تواند سرفصلی برای گسترش بازاریابی از طریق وب باشد.بازاریابی تحت وب یا e-marketing به عنوان یکی از زمینه های بستر ساز در رسیدن به تجارت الکترونیک e-commerce است . قطعا هدف بزرگ بازاریابی تحت وب ، تجارت الکترونیک است که ما در ادامه مطلب به قابلیت های این روش می پردازیم.

محمود بشاش از مدیران ارشد امور فناوری اطلاعات شرکت همکاران سیستم در سایت خود www.mahmoodb.com در مورد بازاریابی الکترونیکی می گوید : این نوع بازاریابی ، تاثیر غیر قابل انکاری بر ارتقای درآمد از طریق وب دارد و نمی توان ان را فراموش کرد.

بازاریابی الکترونیکی اخیرا در کشور در قالب رشته های مدیریت فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک و حتی برخی از رشته های اقتصادی ، مورد توجه قرار گرفته است و چند موسسه خصوصی ، در این زمینه فعال هستند که از زمره ان ها می توان ، کاوندیش کالج انگلستان www.cavendish.ac.uk/iran/training-marketing.asp و مجتمع فنی تهران www.mftsite.com را نام برد .

 

نکته اول : اهمیت سادگی

برای ان که بازاریابی تحت وب داشته باشید ، حتما نیاز به داشتن دکترای بازاریابی ندارید. حتی لازم نیست قبل از ان تئوری های مختلف بازارهای گوناگون را بر اساس فلسفه های مختلف داشنمندان این رشته بدانید.

شاید یکی از دلایل گشترش علاقمندی افراد به چنین رفتار اقتصادی در وب ، سهولت در استفاده و به کار گیری این نوع بازاریابی می باشد که نه هزینه بر است و نه نیاز به دانش و تخصص بالا دارد.

هنگامی که با مردم بصورت رو در رو صحبت می کنيد برای اينکه مورد تائيد واقع شويد ، مدت زمان زيادی طول می کشد تا حرفها، محصولات و قفسه اجناس را آماده کنيد. اما پشت کامپيوتر کسی اهميت نمی دهد.

شما می توانید هزاران ویترین الکترونیکی (صفحات وب ) را در عرض مدت کوتاهی مشاهده و بررسی کنید . بدون ان که هزینه ای پرداخت کنید!پس ان بازاریابی وبی موفق است ، که با کم ترین هزینه و فهم برترین روش های جست و جو و ارتباطات در اینترنت ، به هدف نزدیک شود

جالب است بدانید

نوشته شده توسط محمود در شنبه هجدهم خرداد ۱۳۸۷ |

تاثیر اینترنت بر بازاریابی سنتی

 گرچه در ابتدای تجاری شدن اینترنت ابزارهای زیادی درمورد توانایی آن برای تحول تجارت و فعالیتهای اساسی آن مثل بازاریابی صورت گرفت که اکثراً خیالی بیش نبود اما تدریجاً با گذشت زمان و انجام تحقیقات مختلف در این زمینه، توانائیها و مزایای اینترنت به طور واقع بینانه ای موردشناسایی قرار گرفت.

 

جالب است بدانید


ابزار عمده رسیدن به اهداف بازاریابی ارتباطات است و اینترنت جدیدترین و موثرترین وسیله ارتباطی است. درنتیجه بی شک اینترنت تاثیرات عمیقی بر نحوه انجام بازاریابی داشته و درحقیقت بازاریابی اینترنتی تغییرات عمده ای نسبت به بازاریابی سنتی پیدا کرده است. البته باید توجه داشت که تئوری های موجود در بازاریابی قابلیت کاربری در اینترنت را نیز دارا هستند چرا که نیازها و خواسته های اساسی بشر تغییر نکرده است و تنها چگونگی تامین آنها متفاوت گشته است. لذا تنها تکنیک های بازاریابی و چگونگی بکارگیری آنها ممکن است دچار تغییر شده باشد (CHAFFEY ET AL, 2000). بنابراین، هنوز هم مفهوم اساسی بازاریابی آنگونه که کاتلر می گوید یعنی ارضای نیازها و خواسته های مشتریان، در عصر اینترنت نیز مصداق دارد اما مطمئناً روشهایی که برای شناخت و برآوردن این نیازها و خواسته ها به کار می رود دچار تغییر گشته است. کمااینکه طی سالیان گذشته تکنولوژی های یگری مثل رادیو و تلویزیون نیز تحولاتی را در نحوه انجام بازاریابی به وجود آورده اند.

اینترنت نیز به دلیل بعضی از ویژگیهای خاص خود تغییرات اساسی را در بازاریابی سنتی به وجود آورده است. این تغییرات توسط محققان مختلف موردبررسی قرار گرفته است: تغییر جریان اطلاعاتی یک طرفه بین شرکت با مشتریان در بازاریابی سنتی به جریان اطلاعاتی دوطرفه (BLATTBERG ET AL, 1994) در بازاریابی اینترنتی، تغییر ازبازاریابی انبوه به بازاریابی فردی (MARTIN, 1996)، تغییر از مفهوم بخش بندی بازار در بازاریابی سنتی به مفهوم جامعه سازی در بازاریابی اینترنتی& &(ARMSTRONG AND HAGEL,1996)،تغییر تفکر مشتری به عنوان بازار هدف به تفکر مشتری به عنوان شریک تجاری (MCKENNA) . شکل شماره یک نشان دهنده تغییرات ایجاد شده در بازاریابی درنتیجه بکارگیری اینترنت است. از مهمترین تغییرات ایجاد شده در بازاریابی سنتی که در اثر اینترنت به وجود آمده، تغییر مدل بازاریابی یک به چند (ONE-TO MANY MODEL) به مدل چند به چند (MANY - TOMANY MODEL) است (HOFFMAN AND NOVAK, 1996). به دلیل اهمیت این تغییر در فرایند بازاریابی آن را به طور جداگانه در قسمت بعد موردبحث قرار می دهیم.

● مدل چندبه چند در بازاریابی اینترنتی

هافمن و نواک (1996)معتقد هستند که اینترنت باعث شده تا ارتباطات بازاریابی سنتی که به صورت یک به چند بود به صورت چند به چند دربیاید. در مدل یک به چند، شرکت پیامی را از طریق یک وسیله ارتباطی یا یک رسانه به مشتریان متعدد ارسال می کند. در این نوع ارتباط مصرف کنندگان قادر به برقراری ارتباطات پویا با شرکت نبودند و صرفاً به صورت شنونده عمل می کردند. مدل سنتی یک به چند باعث می شد که مشتریان در معرض بمباران پیامهای تبلیغاتی شرکت ازطریق رسانه هایی مثل تلویزیون، رادیو، روزنامه، مجله،... قرار بگیرند، درحالی که نمی توانستند به صورت فعال با شرکت ارتباط برقرار کرده و بر آن پیامها تاثیر بگذارند. مدل سنتی ارتباطات بازاریابی در شکل شماره دو ترسیم شده است. این مدل دارای سه ویژگی زیر است:

1 - وسیله ارتباطی یا رسانه فقط به عنوان کانال انتقال پیام یا مضمون از شرکت به مصرف کننده عمل می کند؛

2 - مصرف کنندگان به معنای واقعی کلمه فقط شنونده هستند و فرض می شود که ازنظر ذائقه هایشان درمورد اطلاعات منتقل شده، همگن و متجانس هستند؛

3 - هیچ تعاملی بین مصرف کنندگان و شرکت وجود ندارد.

با ظهور اینترنت و بکارگیری آن در ارتباطات بازاریابی، مدل سنتی یک به چند به مدل جدید چند به چند تغییر پیدا کرد. دراین مدل شرکتها و مصرف کنندگان متعدد با استفاده از یک رسانه که همان اینترنت است با هم ارتباط دارند و به دلیل توانایی خاص این رسانه که امکان برقراری ارتباط همزمان شرکتهای متعدد را با خود و یا با مصرف کنندگان متعدد می دهد طرفهای شرکت کننده در ارتباط می تواند با یکدیگرتعامل داشته و برهم اثر بگذارند. این مدل نوین دارای ویژگیهای زیر است:

مشتریان می توانند با یکدیگر و با رسانه تعامل داشته باشند؛

شرکتها می توانند ازطریق رسانه مضمون و پیامی را فرستاده و به تعامل یکدیگر بپردازند؛

مشتریان و شرکتها می توانند با هم تعامل داشته باشند؛

مشتریان می توانند خود، پیامها و مضامین تجاری را به رسانه منتقل کنند. بدین ترتیب مدل جدیدی از ارتباطات پیش روی بازاریابان قرار دارد که باید با بکارگیری محاسن آن و درصورت وجود ازبین بردن معایب آن، درجهت برآوردن نیازهای مشتریان و رسیدن به اهداف سازمانی قدم بردارند. اگرچه بازاریابی اینترنتی در چند سال اخیر رونق بسیاری یافته است اما اکثر شرکتها عمدتاً از آن برای ترفیع و تبلیغ استفاده کرده اند.

تنها تعداد محدودی از این شرکتها به طور کامل از پتانسیل بازاریابی اینترنتی بهره گرفته اند (KIANG AND CHI, 2001). شاید یکی از علل عدم بکارگیری کامل بازاریابی مبتنی بر اینترنت عدم شناخت نسبت به مزایای بالقوه آن است.

● مزایای بازاریابی اینترنتی

گرچه در ابتدای تجاری شدن اینترنت ابزارهای زیادی درمورد توانایی آن برای تحول تجارت و فعالیتهای اساسی آن مثل بازاریابی صورت گرفت که اکثراً خیالی بیش نبود اما تدریجاً با گذشت زمان و انجام تحقیقات مختلف در این زمینه، توانائیها و مزایای اینترنت به طور واقع بینانه ای موردشناسایی قرار گرفت. مزایای بازاریابی اینترنتی توسط محققان مختلف موردبررسی قرار گرفته و طبقه بندی شده است. یکی از این طبقه بندیها مربوط به کیانگ و چی (2001) است. آنها مزایای بازاریابی را در سه بعد موردبررسی قرار داده اند:

الف) بعد ارتباطاتی _(تبادل اطلاعات میان خریداران و فروشندگان): اینترنت وسیله ای بی نهایت موثر برای دسترسی به، سازماندهی و تبادل اطلاعات است. خصوصیات منحصر به فرد اینترنت که مربوط به بعد ارتباطی هستند عبارتند:

توانایی در نگهداری حجم وسیعی از اطلاعات که بتوان آنها را با هزینه های پایین، از هر کجای جهان و توسط هر کسی از طریق شبکه جستجو کرده و یا منتشر ساخت؛

تعامل پذیری و توانایی در ارائه اطلاعات همزمان؛

ارائه تجارب ادراکی که بسیار بیشتر از تجارب ادراکی حاصل از رسانه های کاغذی است.

اینترنت می تواند اطلاعات موردنیاز مشتری را به صورت همزمان و به محض درخواست، به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته، دردسترس او قرار دهد و این به معنی تعامل بیشتر، خدمات بهتر و پاسخگویی سریع تر به مشتری است.

روشهای برقراری ارتباطات در اینترنت متفاوت بوده و از پست الکترونیکی و گروههای خبری تا اتاقهای گفتگو و غیره را شامل می شود. این روشها به بازاریابان امکان می دهند تا از نیازهای درحال تغییر مشتریان باخبر بوده و استراتژی های بازاریابی خود را با این تغییرات تطبیق دهند. همچنین استفاده از ارتباطات اینترنتی موجب صرفه جویی در هزینه های تلفن و فاکس می شود. یکی دیگر از مزایای استفاده از اینترنت امکان جمع آوری اطلاعات درمورد مشتریان ازطریق نظرسنجی های برخط است.

شرکتها با استفاده از این اطلاعات می توانند تبلیغاتی متناسب با تک تک مشتریان ارائه کنند. این توانایی موجب تسهیل بازاریابی ارتباطی و اجرای برنامه های وفاداری می شود. عامل دیگری که درمورد بعضی محصولات مزیت حساب می شود، عدم وجود تماس رودررو در ارتباطات اینترنتی است. این عدم تماس رودررو در خرید محصولاتی همانند دارو برای بیماریهای خاصی که افراد از ذکر نام آنها خجالت می کشند یک مزیت مهم به شمار می رود.

ب) بعد مبادلاتی (فعالیتهای مربوط به فروش محصولات): اینترنت دسترسی تجارتها به دامنه وسیع تری از مشتریان بالقوه در سراسر جهان را فراهم ساخته است. این مزیت مخصوصاً برای تجارتهای کوچک دارای اهمیت است و آنان را در امر رقابت باشرکتهای بزرگتر یاری می رساند. اینترنت همچنین اداره فرایند مبادله را راحت تر کرده است، مخصوصاً در رابطه با پردازش سفارشات پیچیده، که این امر موجب کاهش کارهای دفتری، افزایش کارایی و کاهش هزینه های مبادله می شود. سیستم های پرداخت برخط ضمن پایین آوردن هزینه پردازش مبادلات، امکان پرداختهای کم در ازای ارائه خدمات جزئی را فراهم می آورند.

درمورد مبادلات بنگاه به بنگاه کاهش زمان پردازش به معنای این است که خریدار می تواند سطح موجودی انبار و همچنین سایر هزینه های سربار را پایین نگه دارد. اینترنت امکان تطبیق سریع با شرایط جدید بازار را فراهم آورده و به شرکتها اجازه می دهد تا برنامه های ترفیعی مطابق با خصوصیات تک تک مشتریان طراحی کرده و قیمتهای قابل انعطافی را ارائه کنند. همچنین هزینه های پایین برای ورود و شروع بازاریابی اینترنتی یکی دیگر از مزایای اینترنت است.

ج) بعد توزیع (تبادل فیزیکی کالاها و خدمات): بازاریابی اینترنتی حق انتخابهای بیشتر و انعطاف پذیری بالاتر را برای شرکتها فراهم ساخته و درعین حال مواردی همچون: موجودی های انبار زیاد، هزینه های انبارداری و هزینه اجاره فضا را از بین برده است.

اینترنت همچنین زنجیره عرضه را کوتاه کرده و هزینه های مربوط به واسطه ها را کاهش داده است. توانایی اینترنت درعمل کردن به عنوان یک کانال توزیع برای محصولات خاص (محصولات دیجیتالی مثل نرم افزارهای کامپیوتری) یکی از ویژگیهای منحصر به فرد آن است. بکارگیری اینترنت به عنوان یک کانال توزیع نه تنها هزینه های ثابت توزیع را کاهش می دهد بلکه توزیع سریع و همزمان کالاها و خدمات خریداری شده را تضمین می کند. (جدول شماره یک)

مزایای موردبحث شرکتها را بر آن داشته تا به اتخاذ سیاستهایی برای تبدیل بازاریابی سنتی به بازاریابی اینترنتی تلاش کنند. تاکنون مدلهای مختلفی برای جایگزینی مدلهای قدیمی مربوط به بازاریابی سنتی ارائه شده است. یکی از این موارد مدل هفت آی (7IS MODEL) است که در این مقاله شرح داده خواهدشد.

● مدل هفت آی

بازاریابی اینترنتی دربردارنده مزایای عمده ای است و لذا شرکتها به دنبال آن هستند که از بازاریابی سنتی به سمت بازاریابی اینترنتی حرکت کنند. البته همان طور که قبلاً ذکر گردید بازاریابی اینترنتی به معنای عدم کارایی مفاهیم سنتی بازاریابی در محیط اینترنت نیست بلکه به معنای تغییر تکنیک های بازاریابی است. یکی از تکنیک های قدیمی برای اداره فعالیتهای مربوط به بازاریابی، آمیخته بازاریابی است.

آمیخته بازاریابی عبارت است از مجموعه ای از متغیرهای بازاریابی که دستیابی شرکت به اهداف موردنظر را تحت تاثیر قرار می دهد. این متغیرها در چهار متغیر اساسی دسته بندی شده اند که عبارتند از: محصول، قیمت، مکان و ترفیع (KOTLER, 1986). در طی سالیان گذشته گاهی اجزای دیگری نیز به آمیخته بازاریابی اضافه شده است اما همواره این چهار مورد ثابت بوده و درمورد آن توافق عمومی وجود داشته است.

با پایدار شدن بحث بازاریابی اینترنتی، بعضی از محققان سعی کرده اند تا مدلهای جایگزینی برای آمیخته بازاریابی سنتی ارائه کنند که با خصوصیات عصر اینترنت سازگار بوده و فرایند تبدیل بازاریابی سنتی به بازاریابی مبتنی بر اینترنت را تسهیل سازد. یکی از این موارد، مدل «هفت آی» است که برای اولین بار توسط اسپالتر (1996) مطرح شد. گرچه او قصد نداشته تا این مدل را به عنوان جایگزینی برای آمیخته بازاریابی مطرح سازد لیکن می توان از مدل او برای انتقال از بازاریابی سنتی به بازاریابی اینترنتی استفاده کرد. مدل پیشنهادی اسپالتر دارای هفت جزء است. این اجزا عبارتند از:

1 - اتصال (INTERCONNECTION): توانایی در ایجاد اتصال و ارتباط همزمان مابین هزاران نفرکه در سرتاسر جهان پراکنده اند نکته حائزاهمیتی است که باید در انتقال فعالیتهای بازاریابی به اینترنت موردتوجه قرار گیرد. مشتریان می توانند از هر کجای زمین، 24 ساعت درهفت روز هفته، به پایگاه اینترنتی فروشنده مراجعه کرده و از آن خرید کنند. بازاریابان باید این توانایی جدید را مدنظر قرار دهند.

2 - تعامل مشتری با پایگاه اینترنتی (INTERFACE): وجود یک تعامل مناسب بین مشتری با پایگاه اینترنتی شرکت امری حیاتی است. پایگاه شرکت اولین نقطه برخورد میان مشتری و شرکت در محیط مجازی است و باید به گونه ای باشد که ادامه ارتباط مشتری با سازمان را تشویق و تقویت کند. در اینجا مسئله نوع طراحی پایگاه اینترنتی مهم خواهدبود.

3 - تعامل مشتری با اعضای شرکت (INTERACTIVITY): اینترنت امکان برقراری گفتگو و ارتباط صمیمانه مشتری با اعضای شرکت&، فارغ از هرگونه محدودیت زمانی و مکانی، را میسر می سازد. برقراری تعامل چه به صورت اتوماتیک از طریق فرستادن پست الکترونیکی و چه به صورت برقراری ارتباط انسانی ازطریق اتاقهای گفتگو یکی از ویژگیهای اساسی اینترنت بوده و نقطه ممیزه آن با سایر رسانه های عمومی نظیر رادیو و تلویزیون است. شرکتها باید به درستی از این ویژگی استفاده کنند.

4 - درگیر شدن (INVOLVEMENT): بازاریابان باید جوی را به وجود آورند که مشتری را درگیر ارتباط پیوسته با شرکت کرده و او را ترغیب به بازدیدهای مجدد و مکرر از پایگاه خود کند. راههای مختلفی برای ایجاد این درگیری وجود دارد مثلاً: طراحی جالب و جذاب پایگاه&، ایجاد وفاداری نسبت به مارک شرکت، پیوند دادن سایت شرکت به سایتهای محبوب و رایج و قراردادن موارد سرگرم کننده بر روی پایگاه.

5 - اطلاعات (INFORMATION): دسترسی گسترده به اطلاعات مربوط به کالاها و خدمات در اینترنت، موجب جابجایی رابطه قدرت از بازاریابان به مشتریان شده است. مشتریان از این اطلاعات برای یافتن محصولات موردنظر خود استفاده می نمایند درست به همان گونه که بازاریابان از اطلاعات موجود برای یافتن مشتری استفاده می نمایند. بازاریابان باید در طراحی برنامه های خود این پدیده را مدنظر قرار دهند.

6 - فردگرایی (INDIVIDUALISM): فردگرایی در اینجا به معنای توانایی وتمایل بازاریاب در ارائه کالاها و خدمات سفارشی است. یعنی ارائه محصول خاص برای هر فرد طبق علائق و ترجیحات خاص هر فرد. ویژگیهای منحصر بفرد اینترنت امکان انجام چنین کاری را میسر ساخته است. لذا شرکتها باید از این خصوصیت درجهت جذب مشتریان استفاده کنند.

7 - صداقت (INTEGRITY): حفظ حریم خصوصی، امنیت و محرمانه ماندن اطلاعات شخصی افراد باید تضمین گردد. صداقت پایگاه اینترنتی بر روی موفقیت و شهرت سازمان، در محیط مجازی و فیزیکی، تاثیر می گذارد. صداقت عامل اصلی به وجود آمدن حس اعتماد مشتری نسبت به شرکت است. بازاریابی اینترنتی باید وجود چنین امنیتی را برای مشتریان تضمین کند.

● نتیجه گیری

فناوری اینترنت مهمترین اختراع عصر حاضر است که چه آن را بپذیریم و چه در مقابل آن مقاومت کنیم تاثیرات عمیقی بر شیوه انجام فعالیتها، مخصوصاً فعالیتهای تجاری، گذاشته و در آینده تاثیرات بیشتری خواهد گذاشت. بازاریابی نیز به عنوان یکی از فعالیتهای اساسی هر سازمان انتفاعی و غیرانتفاعی تاثیرات عمیقی را درنتیجه ظهور اینترنت پذیرفته است. این تاثیرات دربردارنده مزیتهای مختلفی برای بازاریابان بوده است و به همین دلیل شرکتها به دنبال انتقال از بازاریابی سنتی به بازاریابی اینترنتی هستند. نکته بااهمیت در این انتقال واقع بینی و پرهیز از تغییرات ناگهانی در فعالیتها است. تجربه تاریخی ثابت کرده است که تغییرتدریجی و مرحله به مرحله غالباً موفق تر است

جالب است بدانید

نوشته شده توسط محمود در شنبه هجدهم خرداد ۱۳۸۷ |

بازاریابی شبکه‌ای» با «بازاریابی وابسته» تفاوت دارد. در این مقاله به این تفاوت پرداخته‌ام و تعریفی هرچند کوتاه درباره هریک به طور جداگانه ارائه کرده‌ام.

 

بازاریابی شبکه‌ای چیست؟ آینده بازاریابی شبکه‌ای را چگونه می بینم؟ روانشناسی و جامعه‌شناسی بازاریابی شبکه‌ای چیست و … - اکنون در ادامه مقاله‌ی کوتاهی که چندی پیش در خصوص توضیح و تعریف مختصری از اینکه بازاریابی شبکه‌ای چیست نوشتم قصد دارم در این مقاله به برخی از سوالات بالا بپردازم.

 

آمار و ارقام دقیقی در اختیار نداریم و البته در ایران این چندان هم موضوع تازه ای نیست و تقریباً همه ما به آن عادت کرده‌ایم اما گفته می‌شود که گویا در ایران در حال حاضر، نزدیک به ۱۳۰ هزار نفر (و به روایتی دیگر تا ۳۵۰ هزار نفر) تنها روی بازاریابی شبکه‌ای گلدکوئست کار می‌کنند، اما با توجه به اتفاقاتی که اخیراً برای فعالیت این شرکت در ایران رخ داده است، فعالیت‌ها تا زمانی که گلدکوئست مراحل قانونی‌اش را پشت سر بگذارد و دفترش را به صورت قانونی در ایران راه‌اندازی کند به نوعی کند یا متوقف شده است. این حقیقتاً جالب است که اکثر افرادی که در زمینه بازاریابی شبکه‌ای کار می‌کنند، فکر می‌کنند که بازاریابی شبکه‌ای یعنی گلدکوئست و گلدکوئست یعنی بازاریابی شبکه‌ای، علت این موضوع، سابقه‌ی دیرینه دارد در فرهنگ شنیداری - و اکثراً بدون مطالعه و تحقیق - ما ایرانی‌ها، حتماً شما هم این را شنیده‌اید که در زمانهایی نه چندان دور، اکثر کالاهایی که توسط تجار برای اولین بار به کشور وارد می‌شدند و مورد استفاده عموم قرار می‌گرفتند، به نوعی نام تجاری خود را تا آن حد بین مردم جا می‌انداختند که گویی تنها نوع کالای تولید شده، فقط همان «مارک» تجاری بوده است و بس. یک زمانی اگر مردم می‌خواستند بگویند آبگرم‌کن یا بخاری جدیدی خریده‌اند، می‌گفتند یک «دئوترم» جدید گرفته‌اند، برای «دستمال کاغذی»، می‌گفتند «کلینکس»، مایع نرم‌کننده لباس را می‌گفتند و برخی هنوز هم می‌گویند «سوسافت»، یا وقتی می‌خواهند به مته و درل (دستگاهی برای سوراخ کردن دیوار یا سقف) اشاره کننده، می‌گویند «بلک‌انددکر» حال آنکه، اینها نام‌های تجاری هستند و دهها مارک تجاری دیگر نیز دارند همان نوع کالا را عرضه می‌کنند.

 

حالا حکایت «بازاریابی شبکه‌ای» است. مدلی برای بیزنس یا کسب و کار، برای داشتن نوعی درآمد که به آن Residual Income گفته می‌شود و با توجه به دایره نفوذ افراد و تکیه بر یک تساعد هندسی گسترش می‌یابد. تاکید ما برای ایجاد آگاهی در میان مردم این قسمت قضیه است که: «برای هر نوع کالای مصرفی یا خدمات، می‌توان از مدل بیزنس «بازاریابی شبکه‌ای» استفاده کرد.» - اینترنت و دیگر استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی به عنوان ابزار یا خدماتی قوی می‌توانند به کمک «بازاریابی شبکه‌ای» آمده، گسترش و نفوذ آن را سرعت دهند.

 

اما اینکه آینده بازاریابی شبکه‌ای چه خواهد بود؟ من و بسیاری از کارشناسان دیگر که در زمینه فرهنگ‌سازی و آموزش کار می‌کنیم معتقدیم که این مدل کسب و کار در آینده‌ای نه چندان دور متحول خواهد شد و در عین حال مسلماً توسعه، نفوذ و گسترش بیشتری خواهد داشت. در امریکا و کشورهای اروپایی، مردمان بسیاری به این نوع مدل کسب و کار روی آورده‌اند و خانواده‌های بسیاری (حتی تمام اعضای خانواده) با سیستم توصیه، کالا یا خدمات شرکتهای مختلف را به اعضای تیم‌های زیرمجموعه خود معرفی و توصیه می‌کنند و با این کار موجب بالا رفتن میزان فروش آن شرکتها و در نتیجه کسب درآمدی همیشگی و مداوم برای خود شده‌اند.

 

آنچه مسلم است این است که همه تقریباً می‌دانیم «بازاریابی شبکه‌ای» کار ساده‌ای نیست. یک شبه نباید و نمی توان انتظار مولتی میلیاردر شدن داشت. این کار در نوع خود بسیار هم سخت است. ۹۵ درصد از افرادی که زیر مجموعه شما می‌شوند، دیگر هیچ فعالیتی (توصیه‌ای) نمی‌کنند و فعالیت بازاریابی شما در همان نقاط شاید برای همیشه متوقف ‌شود. یکی از دلایل می‌تواند این باشد که افراد زیرمجموعه شما، به نوعی، آرام آرام، اعتمادشان را به شما از دست می‌دهند. دلیل دیگر می‌تواند این باشد که شما آنان را به درستی هدایت و رهبری نکرده‌اید و آموزشهای لازم به آنان نداده‌اید. من در سمینارهایم به این موارد بیشتر می‌پردازم و نکات مهمی را یادآور می‌شوم که افراد بتوانند گوشه و زوایای «بازاریابی شبکه‌ای» را بهتر و بیشتر بشناسند. در این مدل کسب و کار، شما با «انسانها» طرف هستید و نه «عامل» یا «ابزار» - و این خیلی مهم است، که بدانیم در بازاریابی شبکه‌ای ایجاد و حفظ «ارتباط» از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در زیر مجموعه شما، زنجیره‌ای از «انسانها» قرار دارد. مثال زنجیر خیلی جالب است، شما می‌توانید «یک زنجیر» را به طرف خود بکشید، اما نمی‌توانید، همان زنجیر را (که مثلاً روی زمین افتاده است) رو به جلو هل دهید. نقش شما به عنوان فردی که هدایت افراد زیرمجموعه (Downline) خودتان را بر عهده دارد، یک نقش «هدایت کننده» یا «نقش رهبری» است. رهبر در جلو قرار می‌گیرد و با ایجاد اعتماد و جو اطمینان، زنجیره‌های زیر مجموعه را به دنبال خود می‌کشد و این درست نیست که فرد رهبر پست سر زیر مجموعه‌های خود قرار بگیرد و آنان را رو به جلو هل دهد. چنانچه چنین چیزی اتفاق بیافتد، افراد زیر مجموعه‌ی شما دلسرد می‌شوند و فعالیت خود را کاهش می‌دهند و این موجب می‌شود که «بازاریابی شبکه‌ای» شما در همان نقطه متوقف شود.

 

همه فعالیت‌ها، در گرداب گسترده گیتی، به همین صورت است. چه بر روی اینترنت و چه خارج از آن، شما باید جلب توجه و جلب اعتماد کنید، خودتان رو به جلو با دیدی باز و مثبت حرکت کنید و این روحیه را در زیر مجموعه‌های خود تقویت کنید.

 

از طرف دیگر برخی از دوستان از من می‌پرسند که برنامه‌های وابسته یا (Affiliate Programs) یا اصولاً «بازاریابی وابسته» (Affiliate Marketing) چیست؟ آیا این نوع بازاریابی همان MLM است؟ و اینکه آیا روی آوردن به این نوع بازاریابی یا مدل کسب و کار خصوصاً روی کالاهای خارجی (وقتی منشاء کالا یا خدمات و سایت در خارج از ایران است) نفعی برای ما دارد یا خیر؟

 

اجازه دهید که ابتدا بگویم سوال بسیار بسیار خوبی است. البته من پیش از این به دوستی که از تایوان این سوال را مطرح کرده بود، در مقاله‌ای که در بخش انگلیسی سایت نیز آرشیو شده است پاسخ گفته‌ام.

 

بازاریابی وابسته یا اصطلاحاً Affiliate Marketing در حقیقت بیشتر از آنکه بخواهد به عنوان یک مدل کسب و کار (Business Model) مطرح باشد، یک سیستم تبلیغاتی است، سیستمی که بواسطه آن یک سایت مثلاً «سایت الف» طبق قراردادی یا توافقنامه‌ای می‌پذیرد که تکمه Button آگهی یا لینک تبلیغی سایت دیگری را که مثلاً در اینجا آن را «سایت ب» می‌نامیم را بر روی سایت خود قرار دهد. «سایت الف» بابت هر فروشی که «سایت ب» از طریق آگهی قرار گرفته روی «سایت الف» انجام دهد، درصدی از فروش را به عنوان کمیسیون دریافت می کند. حسابها از طریق برنامه‌های نرم‌افزاری محاسبه می‌شود و بعد از رسیدن به یک مبلغ مشخص یا یک زمان مشخص، به حساب دریافت کننده منظور می‌شود و یا اینکه به صورت چک ارسال می‌شود. مواقع یا مواردی هم وجود دارد که سایتها صرفاً برای بالا بردن تعداد بازدید کننده خود و یا کلاً تبلیغات (جا انداختن علامت تجاری) - و نه فقط دریافت کمیسیون - از بازاریابی وابسته استفاده می‌کنند.

 

«بازاریابی وابسته» در واقع نوعی ارتباط کار و تجاری با یک تولیدکننده یا فروشنده و تاجر است به نحوی که تاجر به شما این اجازه را می‌دهد که با قرار دادن تبلیغ یا لینک سایت اینترنتی او (که فروش از آنجا انجام می‌شود) بر روی سایت خودتان، با هر فروشی که از طریق شما انجام می‌شود، کمیسیونی به شما تعلق بگیرد.

 

سایتهای اینترنتی برای اینکه از برنامه‌های وابسته‌ی خود بتوانند به عنوان یک مدل کسب وکار یا درآمدزا بهره‌مند شوند باید از عملکرد این سیستم، از کیفیت کالا و خدمات، از سرعت عمل در تحویل کالا و خدمات توسط فروشنده اصلی کاملاً مطمئن باشند و بعد اقدام به عضویت و به اصطلاح وابسته شدن به آن فروشنده مورد نظر با قرار دادن لینکی که او به شما می دهد - کد مشخصی که نشان می‌دهد خریدار از طریق شما و سایت شما با فروشنده آشنا شده است نمایند.

 

همانطور که می‌بینید، این نوع بازاریابی با بازاریابی شبکه‌ای یا MLM متفاوت است. یک نوع کسب درآمد ساده برای شروع فعالیتهای بازاریابی اینترنتی است که اگر شما در سایتتان از تعداد بازدید کننده خوبی برخوردار باشید، می‌تواند درآمد خوبی برایتان بسازد. گفته می‌شود که بزرگترین حجم از این نوع بازاریابی اولین بار توسط کمپانی و سایت آمازون - فروش کتاب و سی دی و فیلم - به مردم معرفی شده است و هم اکنون نیز آمازون یکی از معتبرترین برنامه‌ها را در این زمینه دارد

جالب است بدانید

جالب است بدانید

نوشته شده توسط محمود در شنبه هجدهم خرداد ۱۳۸۷ |

ایجاد یک تقویم بازاریابی:

جالب است بدانید


بهترین زمان برای تنظیم یک تقویم سالیانه بازاریابی چه موقع است؟ جلوی ضرر را هر وقت بگیرید ، منفعت است یا هر وقت ماهی را از آب بگیرید تازه است . با این حساب هیچ زمانی بهتر از اکنون نیست.
یک طرح خوب بازاریابی بایستی حاوی یک و یا تعدادی استراتژی (راهبرد) ، یک تقویم بازاریابی، یک سیستم ارزشیابی، و سلاحها و تاکتیکهائی باشد که کنترل شما در اجرای برنامه بازاریابی تان را تکمیل نماید. چنین طرحی بیانگر دیدگاه بنگاه اقتصادی شما در مورد بازارهای هدف، مشتریان و کارکنان تان می باشد. طرح بازاریابی شما به عنوان بخشی از این دیدگاه بایستی بر اهداف دراز مدت سازمان تان و راههای رسیدن به این اهداف ، تاکید نماید.
ایستگاههای سر راهی، به منظوراعمال ابتکارات و اقدامات، مهمترین نقاط عطف نقشه راه در طول دوره اجرای این برنامه به حساب می آیند. برای طراحی یک برنامه بازاریابی (علاوه بر بازاریابی کماندوئی ) به سه پیش نیاز زمان،انرژی و تخیل به عنوان دست مایه احتیاج دارید. علاوه بر این به مقدار زیادی اطلاعات ، زمان برای فکر کردن، قدرت تحلیل، داشتن ایده ، خلاقیت و تصورات بالا که همگی تحت عنوان "قدرت فکری" از آن نام برده می شود، احتیاج دارید. اما مهمتر از همه داشتن ابتکار یعنی توان خواستن و انجام دادن است.
برنامه های بازاریابی از یک اطلاع رسانی ساده در پشت پاکت نامه تا ... دارای اشکال بسیار گوناگونی است. اما قانون بازاریابی کماندوئی می گوید بایستی مختصر و تا سر حد امکان مفید عمل کرد. یک راهنما یا مشاور خوب اطلاعات زیادی برای ابتکارات، اقدامات، پیگیریها، حساب باز کردنها و ارزیابی کسب وکارتان (و در این مورد برنامه بازاریابی تان) به گونه ای اثر بخش، ارائه می نماید. در اینجا یک روند ساده برای ایجاد برنامه بازاریابی فقط با هفت جمله از نظرتان می گذرد:
1- هدف بازاریابی شما چیست؟ پاسخ شما بایستی دقیق و ملموس باشد مثلا به دست آوردن x% از سهم بازار.
2- بازار هدف شما کدام است؟ بایستی بازار را تقسیم بندی نموده و بازار مورد نظر را تعیین نمایئد.
3- جایگاه شما در این بازار چیست؟ بایستی بتوانید با توجه به ویژگی محصول و توانائیهای خدماتی خود، جایگاه منحصر به فرد خود در بازار را تعریف کنید (یعنی آن چیزی که فقط و فقط شما می توانید ارائه دهید).
4- فوائد و امتیازات رقابتی محصول یا خدمات شما کدام است؟ موارد بیشتری که شغل شما به نسبت دیگر رقبا برای مشتریان فراهم می آورد را معین نمائید.
5- هویت تجاری (Brand )شماچیست؟ بنگاه اقتصادی شما بایستی در اذهان مردم تصویری خاص از کسب وکارتان را ایجاد نماید.
6- برای به اجراء در آوردن برنامه بازاریابی خود چه تاکتیکها، استراتژی ها و سلاح یا ابزاری را به کا ر می گیرید؟ بایستی بتوانید راههای رسیدن به اهداف را به زبان عملیاتی ترجمه کرده، روشهای به انجام رساندن و ابزارها را معین کنید.
7- چه مقدار سرمایه گذاری ( و نه هزینه) برای اجرای برنامه بازاریابی در نظر گرفته اید؟ بدیهی است که با رفع انحصارات دوران اینکه مشتری مجبور باشد به دنبال فروشنده بگردد گذشته اشت (انشا...)، پس باید برای مشتری یابی و جذب مردم به آنچه در چنته فروش دارید سرمایه گذاری کنید.توفیق در کسب و کار تنها به سرمایه گذاری در حوزه محصول محدود نمی شود بلکه بایستی برای رسانیدن این محصول یا خدمات به دست اهل آن ، نیز سرمایه گذاری نمود.
این سئوالات سرفصل برنامه بازاریابی شما خواهد بود و البته پاسخ به آنها نیز هدف، مسیر،انگیزه ،تلاش و امکان دسترسی تان را رقم خواهد زد.پس شروع کنید آینده را معماری کنید تا فردا به دستاوردهائی که امروز فکرش را کرده اید، برسید. یک برنامه بازاریابی موفق دو وجه اساسی و مهم دارد:
1- شناخت جزئیات بازار تان شامل اینکه مشتریان چه می خواهند و چه انتظاراتی دارند.
2- شناخت آنجه که مانع بر آورده کردن این نیاز و انتظارات مشتریان می گردد. مثلا رقبا، هزینه ها، فقدان دانش و تخصص و...
خودتان را به این دو وجه مهم تجهیز کنید تا بتوانید استراتژی ها مهم بازاریابی که موجب جذب و حفظ مشتریان می گردد را بطوری موفقیت آمیز به کار ببندید. علاوه بر این همیشه آماده خواهید بود تا در برابر هر تغییر و تحول بازار به عکس العملی منطقی و مشخص و از روی حساب و کتاب دست بزنید.چرا که یک برنامه بازاریابی کماندوئی بایستی از انعطاف لازم در مواجهه با شرایط گوناگون برخوردار باشد.
بازارها تغییر می کنند، مشتریان و رفتارشان تغییر می کنند و اهداف ، اغراض . فعالیتهای شرکتها نیز تغییر پیدا می کند.اما انعطاف پذیری به عنوان ویژگی موروثی برای یک بازاریاب موفق همیشه ثابت و باقی خواهد ماند.
البته این چنین برنامه ریزی به عنوان برنامه ریزی کلی شما تلقی نخواهد گردید، اما این قابلیت را دارد که چهارچوبی برای طرح جامع بازاریابی شما عمل نماید

جالب است بدانید

نوشته شده توسط محمود در شنبه هجدهم خرداد ۱۳۸۷ |